Femikolektywna aukcja sztuki to wydarzenie, podczas którego możesz kupić obraz stworzony przez polską artystkę. Zebrałyśmy prace 15 utalentowanych artystek. Zdajemy sobie sprawę, że aukcje sztuki sprawiają wrażenie wydarzenia tylko dla wybranych, dla kolekcjonerów. Jednak my chcemy przybliżyć odbiorcom, polską młodą sztukę tworzoną
przez kobiety. Każdy może być koneserem sztuki, bo w sztuce najważniejsze są emocje, które odczuwa każdy z nas patrząc na obraz. Zatrzymaj się na chwilę i zajrzyj co mamy do zaproponowania. Obejrzyj obrazy z naszej aukcji i licytuj ten, który Ci się spodoba. Spokojnie, masz na to 5dni.

W związku z obecną sytuacją w kraju uważamy, że naszą rolą jest wspierać się w tym trudnym czasie i dzielić dobrą energią. Femikolektywna Aukcja Sztuki jest akcją wsparcia.15 polskich artystek zrezygnowało z 50% wynagrodzenia za swoje prace na rzecz walki z koronawirusem.

50% środków z aukcji zostanie przeznaczone na organizowaną przez Siepomaga.pl zbiórkę.
cel: Finansowo wesprzeć szpitale w zakupie niezbędnych środków ochronnych i sprzętów medycznych do walki z koronawirusem.
 

Femikolektywna Aukcja Sztuki to wydarzenie,dzięki któremu możesz być bliżej sztuki a sztuka bliżej Ciebie.

AUKCJA ZAKOŃCZYŁA SIĘ 5 KWIETNIA

ŁĄCZNA ZEBRANA KWOTA TO 5.805 ZŁ

Z CZEGO 2 902,20 ZGODNIE Z ZAŁOŻENIEM AKCJI #NIESZTUKAPOMAGAĆ

 ZOSTAŁO PRZEKAZANE NA WALKĘ Z KORONAWIRUSEM

DZIĘKUJEMY SERDECZNIE ARTYSTKOM I LICYTUJĄCYM ZA UDZIAŁ W AUKCJI ORAZ WSPARCIE #RAZEMMOŻEMYWIĘCEJ

Wesprzyj naszą inicjatywę
i podziel się sztuką z innymi

Przewiń do góry